جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

قصه ما

از اینکه قصد داری بیشتر با ما آشنا بشی بسیار خوشحالیم، ما این آشنایی رو سرآغازی برای دوستی و همکاری طولانی مدت میدونیم.

ما کار خودمون رو از سال 99 بعد از گذروندن دوره‌های تخصصی و فوق حرفه­‌ای گل­‌آرایی و بادکنک­‌آرایی در کنار اساتید مجرب تو این زمینه با اجرای دکورهای تولد و نامزدی و … شروع کردیم؛

اما در مسیر رشد و پیشرفت به موانعی مثل نداشتن تجهیزات کافی برای اجرای دکور بر خوردیم که تهیه تک تک اونها هزینه‌های زیادی برای ما داشت و نگهداری و مراقبت از اون همه وسیله کار آسونی نبود؛

یا برای خرید یکسری وسایل جزئی باید تا بازار میرفتیم که زمان و انرژی زیادی از ما میگرفت.

با پرس و جو از دوستان و همکاران متوجه شدیم اونها هم با این مسائل رو به رو هستن و بسیاری از وسایلی که میخوان حتی برای اجاره هم موجود نیست و این امر موجب شده نتونن دکورهای متنوعی که مد نظرشون هست رو اجرا کنن.

بعد از مدتها تحقیق و بررسی تو این زمینه، در سال 1401 تصمیم گرفتیم بستری فراهم کنیم برای راحتی شما عزیزانی که تمایل دارید با اجرای دکورهای خاص بیش از پیش بدرخشید.

تیم حرفه‌ای و خوش سلیقه­‌ی جینگیلی­‌طور تشکیل شده تا کمی از نگرانی‌های شما عزیزان را برای اجرای دکورهای متنوع کم کنه.

شما عزیزانی که تمایل دارید دکورهای خاص و متنوع داشته باشید ولی امکان خرید و نگهداری تمامی تجهیزات رو ندارید یا  براتون مقدور نیست ساعتها زمان و انرژی صرف کنید و به بازار برید ، میتونید برای تهیه وسایل مورد نیازتون روی کمک ما حساب کنید.

ما گرد هم اومدیم تا با طراحی و ساخت تجهیزات مورد نیاز شما، کار اجرا رو براتون راحتتر کنیم.

حتی در نظر داریم دکورهایی که شما طراحی میکنید رو با کیفیت بالا و قیمت مناسب براتون بسازیم و به صورت اجاره یا فروش در اختیارتون قرار بدیم.

و اما سخن پایانی؛

ما کنار شماییم تا بدون دغدغه بهترین جشنها را برگزار کنید.